50ZLJ390M10X25
RubyconRubycon
50ZLJ390M10X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ZLJ390M10X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50ZLJ390M10X25.pdf2.50ZLJ390M10X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50ZLJ390M10X25: n tekniset tiedot
Osa numero 50ZLJ390M10X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 232762 pcs Tietolomake 1.50ZLJ390M10X25.pdf2.50ZLJ390M10X25.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.331A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 32 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose