6.3SEV330M6.3X8
RubyconRubycon
6.3SEV330M6.3X8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6.3SEV330M6.3X8
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
lomakkeissa: 1.6.3SEV330M6.3X8.pdf2.6.3SEV330M6.3X8.pdf3.6.3SEV330M6.3X8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Viesti
6.3SEV330M6.3X8: n tekniset tiedot
Osa numero 6.3SEV330M6.3X8 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 6.3V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja SEV Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 228mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3111-2
6.3SEV330M6.3X8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF