630MPB104J
RubyconRubycon
630MPB104J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 630MPB104J
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
lomakkeissa: 630MPB104J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
630MPB104J: n tekniset tiedot
Osa numero 630MPB104J Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90482 pcs Tietolomake 630MPB104J.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Sarja MPB
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1189-1836
1189-1836-2-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.531" (13.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF
Sovellukset DC Link, DC Filtering
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
630HR050
630HR050
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 0.05 OHM 3W 3% AXIAL
Varastossa: 2980 pcs
ladata: 630HR050.pdf
RFQ
630NHG3BI-400
630NHG3BI-400
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE SQUARE 630A 400VAC RECT
Varastossa: 502 pcs
ladata: 630NHG3BI-400.pdf
RFQ
630MMT
630MMT
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 630A 690VAC/500VDC
Varastossa: 195 pcs
ladata: 630MMT.pdf
630MPB224J
630MPB224J
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL