630MPB224J
RubyconRubycon
630MPB224J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 630MPB224J
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
lomakkeissa: 630MPB224J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
630MPB224J: n tekniset tiedot
Osa numero 630MPB224J Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 241717 pcs Tietolomake 630MPB224J.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Sarja MPB
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1189-1837
1189-1837-2-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.22µF