63MU683M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63MU683M3216
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
lomakkeissa: 63MU683M3216.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
63MU683M3216: n tekniset tiedot
Osa numero 63MU683M3216 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74592 pcs Tietolomake 63MU683M3216.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranssi 0.068µF
päättyminen - Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja PMLCAP®, MU
Ripple Current - matala taajuus DC Link, DC Filtering Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 63MU0.06803216X
63MU0.06803216X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 63MU683M3216 Lifetime @ Temp. -
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 0.068µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Dielectric Halkaisija Acrylic, Metallized Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
Nykyinen - Vuoto 63V