63MU683MA13216
RubyconRubycon
63MU683MA13216 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63MU683MA13216
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
lomakkeissa: 63MU683MA13216.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63MU683MA13216: n tekniset tiedot
Osa numero 63MU683MA13216 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43569 pcs Tietolomake 63MU683MA13216.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja PMLCAP®, MU
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Acrylic, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 0.068µF Sovellukset DC Link, DC Filtering