63ST155M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ST155M4532
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
63ST155M4532: n tekniset tiedot
Osa numero 63ST155M4532 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21129 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Muut nimet 63ST1.5M4532X
63ST1.5M4532X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.110" (2.80mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 1.5µF