63ST155MC44532
RubyconRubycon
63ST155MC44532 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ST155MC44532
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63ST155MC44532: n tekniset tiedot
Osa numero 63ST155MC44532 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20570 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Muut nimet 1189-1839-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 5 (48 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.102" (2.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) kapasitanssi 1.5µF