63YXG180MEFC12.5X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXG180MEFC12.5X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXG180MEFC12.5X16.pdf2.63YXG180MEFC12.5X16.pdf
  • Viesti
63YXG180MEFC12.5X16: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXG180MEFC12.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 354884 pcs Tietolomake 1.63YXG180MEFC12.5X16.pdf2.63YXG180MEFC12.5X16.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 233mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 466mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 230 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF