63YXG220MEFC10X23
RubyconRubycon
63YXG220MEFC10X23 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXG220MEFC10X23
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXG220MEFC10X23.pdf2.63YXG220MEFC10X23.pdf
  • Viesti
63YXG220MEFC10X23: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXG220MEFC10X23 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 352266 pcs Tietolomake 1.63YXG220MEFC10X23.pdf2.63YXG220MEFC10X23.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 265.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 531mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 200 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF