63YXG33MEFCCA6.3X11
RubyconRubycon
63YXG33MEFCCA6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXG33MEFCCA6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXG33MEFCCA6.3X11.pdf2.63YXG33MEFCCA6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
63YXG33MEFCCA6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXG33MEFCCA6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1103441 pcs Tietolomake 1.63YXG33MEFCCA6.3X11.pdf2.63YXG33MEFCCA6.3X11.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.2 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 33µF