63YXG470MEFC12.5X30
RubyconRubycon
63YXG470MEFC12.5X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63YXG470MEFC12.5X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63YXG470MEFC12.5X30.pdf2.63YXG470MEFC12.5X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
63YXG470MEFC12.5X30: n tekniset tiedot
Osa numero 63YXG470MEFC12.5X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126136 pcs Tietolomake 1.63YXG470MEFC12.5X30.pdf2.63YXG470MEFC12.5X30.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 497.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 905mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 100 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF