63ZL270MEFC12.5X20
RubyconRubycon
63ZL270MEFC12.5X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZL270MEFC12.5X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZL270MEFC12.5X20.pdf2.63ZL270MEFC12.5X20.pdf
  • Viesti
63ZL270MEFC12.5X20: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZL270MEFC12.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 292780 pcs Tietolomake 1.63ZL270MEFC12.5X20.pdf2.63ZL270MEFC12.5X20.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 747.5mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 60 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose