63ZL330MEFC12.5X25
RubyconRubycon
63ZL330MEFC12.5X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZL330MEFC12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZL330MEFC12.5X25.pdf2.63ZL330MEFC12.5X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
63ZL330MEFC12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZL330MEFC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 264981 pcs Tietolomake 1.63ZL330MEFC12.5X25.pdf2.63ZL330MEFC12.5X25.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.018A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 43 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose