63ZL820MEFCGC16X31.5
RubyconRubycon
63ZL820MEFCGC16X31.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZL820MEFCGC16X31.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf2.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63ZL820MEFCGC16X31.5: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZL820MEFCGC16X31.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74793 pcs Tietolomake 1.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf2.63ZL820MEFCGC16X31.5.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.686A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 26 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose