63ZL82MEFC10X12.5
RubyconRubycon
63ZL82MEFC10X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZL82MEFC10X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZL82MEFC10X12.5.pdf2.63ZL82MEFC10X12.5.pdf
  • Viesti
63ZL82MEFC10X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZL82MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 692068 pcs Tietolomake 1.63ZL82MEFC10X12.5.pdf2.63ZL82MEFC10X12.5.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 342.5mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 150 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose