63ZLH1200MEFC18X25
RubyconRubycon
63ZLH1200MEFC18X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLH1200MEFC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZLH1200MEFC18X25.pdf2.63ZLH1200MEFC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
63ZLH1200MEFC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLH1200MEFC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43414 pcs Tietolomake 1.63ZLH1200MEFC18X25.pdf2.63ZLH1200MEFC18X25.pdf
Toleranssi 1200µF Surface Mount Land Koko 0.295" (7.50mm)
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja ZLH
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 63V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-3025
63ZLH1200MEFC18X25-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Lukumäärä Kondensaattorit 1.68A @ 120Hz Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 63ZLH1200MEFC18X25
Lifetime @ Temp. - impedanssi 31 mOhm
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) Laajennettu kuvaus 1200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Sovellukset 10000 Hrs @ 105°C