63ZLH1200MEFCGC18X25
RubyconRubycon
63ZLH1200MEFCGC18X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLH1200MEFCGC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZLH1200MEFCGC18X25.pdf2.63ZLH1200MEFCGC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
63ZLH1200MEFCGC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLH1200MEFCGC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64077 pcs Tietolomake 1.63ZLH1200MEFCGC18X25.pdf2.63ZLH1200MEFCGC18X25.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.68A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 31 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset General Purpose