63ZLJ560M12.5X30
RubyconRubycon
63ZLJ560M12.5X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLJ560M12.5X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZLJ560M12.5X30.pdf2.63ZLJ560M12.5X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
63ZLJ560M12.5X30: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLJ560M12.5X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58677 pcs Tietolomake 1.63ZLJ560M12.5X30.pdf2.63ZLJ560M12.5X30.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.518A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2363
63ZLJ560M12.5X30-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 28 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose