63ZLJ560MGC16X20
RubyconRubycon
63ZLJ560MGC16X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 63ZLJ560MGC16X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: 1.63ZLJ560MGC16X20.pdf2.63ZLJ560MGC16X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Viesti
63ZLJ560MGC16X20: n tekniset tiedot
Osa numero 63ZLJ560MGC16X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 109277 pcs Tietolomake 1.63ZLJ560MGC16X20.pdf2.63ZLJ560MGC16X20.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.309A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.38A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1679-2
1189-1679-2-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 32 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose