74V1G04STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G04STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74V1G04STR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
lomakkeissa: 74V1G04STR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
74V1G04STR: n tekniset tiedot
Osa numero 74V1G04STR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 231703 pcs Tietolomake 74V1G04STR.pdf
Jännite - Supply 2 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja 74V Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 Muut nimet 497-1264-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Tulojen määrä 1
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 7.5ns @ 5V, 50pF
Logic Type Inverter Logic Level - Matala 0.5V
Logic Level - Korkea 1.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Inverter IC 1 Channel SOT-23-5
Nykyinen - Lepovirta (Max) 1µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 8mA, 8mA