74V1G08STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G08STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74V1G08STR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC GATE AND 1CH 2-INP SOT23-5
lomakkeissa: 74V1G08STR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
74V1G08STR: n tekniset tiedot
Osa numero 74V1G08STR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC GATE AND 1CH 2-INP SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1411978 pcs Tietolomake 74V1G08STR.pdf
Jännite - Supply 2 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja 74V Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 Muut nimet 497-1267-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF
Logic Type AND Gate Logic Level - Matala 0.5V
Logic Level - Korkea 1.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus AND Gate IC 1 Channel SOT-23-5
Nykyinen - Lepovirta (Max) 1µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 8mA, 8mA