74V1G126STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V1G126STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74V1G126STR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5
lomakkeissa: 74V1G126STR.pdf
  • Viesti
74V1G126STR: n tekniset tiedot
Osa numero 74V1G126STR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6103 pcs Tietolomake 74V1G126STR.pdf
Jännite - Supply 2 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja 74V Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi 3-State
Muut nimet 497-1269-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Elements 1 Bittien lukumäärä Element 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Buffer, Non-Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Output Korkea, Matala 8mA, 8mA Perusosan osanumero 74V1G126