74V2T08STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2T08STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74V2T08STR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC GATE AND 2CH 2-INP SOT23-8
lomakkeissa: 74V2T08STR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
74V2T08STR: n tekniset tiedot
Osa numero 74V2T08STR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC GATE AND 2CH 2-INP SOT23-8 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 567494 pcs Tietolomake 74V2T08STR.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SOT-23-8
Sarja 74V Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-23-8 Muut nimet 497-1314-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 6.5ns @ 5V, 50pF
Logic Type AND Gate Logic Level - Matala 0.8V
Logic Level - Korkea 2V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus AND Gate IC 2 Channel SOT-23-8
Nykyinen - Lepovirta (Max) 1µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 8mA, 8mA