74V2T126STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2T126STR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 74V2T126STR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8
lomakkeissa: 74V2T126STR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
74V2T126STR: n tekniset tiedot
Osa numero 74V2T126STR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 687402 pcs Tietolomake 74V2T126STR.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SOT-23-8
Sarja 74V Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-23-8 lähtö Tyyppi 3-State
Muut nimet 497-1316-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Elements 2 Bittien lukumäärä Element 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Buffer, Non-Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Output Korkea, Matala 8mA, 8mA Perusosan osanumero 74V2T126