BAT30LFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30LFILM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAT30LFILM
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923
lomakkeissa: BAT30LFILM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
BAT30LFILM: n tekniset tiedot
Osa numero BAT30LFILM Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 853837 pcs Tietolomake BAT30LFILM.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 530mV @ 300mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Toimittaja Device Package SOD-923 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-923 Muut nimet 497-10980-2
BAT30LFILM-ND
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-923
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 30V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 300mA (DC)
Kapasitanssi @ Vr, F 22pF @ 0V, 1MHz Perusosan osanumero BAT30L