BAT30SWFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30SWFILM Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BAT30SWFILM
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323
lomakkeissa: BAT30SWFILM.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
BAT30SWFILM: n tekniset tiedot
Osa numero BAT30SWFILM Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1577967 pcs Tietolomake BAT30SWFILM.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 530mV @ 300mA Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Toimittaja Device Package SOT-323 Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-70, SOT-323 Muut nimet 497-5553-2
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky diodikonfiguraatiolla 1 Pair Series Connection
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 30V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 300mA (DC) Perusosan osanumero BAT30SW