BTA10-400CRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA10-400CRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTA10-400CRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC 400V 10A TO220AB
lomakkeissa: BTA10-400CRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BTA10-400CRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTA10-400CRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 400V 10A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56246 pcs Tietolomake BTA10-400CRG.pdf
Jännite - Off State 400V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Standard Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-6666-5
BTA10-400CRG-ND
BTA10400CRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 400V 10A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 100A, 105A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 25mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 25mA kokoonpano Single