BTA10-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA10-600BRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTA10-600BRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC 600V 10A TO220AB
lomakkeissa: BTA10-600BRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
BTA10-600BRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTA10-600BRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 600V 10A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67346 pcs Tietolomake BTA10-600BRG.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Standard Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-2389
497-2389-ND
BTA10-600B
BTA10600BRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 600V 10A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 100A, 105A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA kokoonpano Single