BTB26-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB26-600BRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTB26-600BRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC 600V 25A TOP3
lomakkeissa: BTB26-600BRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
BTB26-600BRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTB26-600BRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 600V 25A TOP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24043 pcs Tietolomake BTB26-600BRG.pdf
Jännite - Off State 600V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Standard Toimittaja Device Package TOP3
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TOP-3 Muut nimet 497-3398-5
BTB26600BRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TOP3 Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 25A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 250A, 260A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 80mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA kokoonpano Single