BTB41-800BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB41-800BRG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BTB41-800BRG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRIAC 800V 40A TOP3
lomakkeissa: BTB41-800BRG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
BTB41-800BRG: n tekniset tiedot
Osa numero BTB41-800BRG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRIAC 800V 40A TOP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18592 pcs Tietolomake BTB41-800BRG.pdf
Jännite - Off State 800V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
triac Tyyppi Standard Toimittaja Device Package TOP3
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TOP-3 Muut nimet 497-7192-5
BTB41-800BRG-ND
BTB41800BRG
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 800V 40A Through Hole TOP3 Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 40A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 400A, 420A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 80mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA kokoonpano Single