BYW77G-200-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW77G-200-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BYW77G-200-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 200V 25A D2PAK
lomakkeissa: BYW77G-200-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
BYW77G-200-TR: n tekniset tiedot
Osa numero BYW77G-200-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 200V 25A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34313 pcs Tietolomake BYW77G-200-TR.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.15V @ 40A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package D2PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 200V 25A Surface Mount D2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 200V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 25A