BYW77PI-200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW77PI-200RG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BYW77PI-200RG
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I
lomakkeissa: BYW77PI-200RG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
BYW77PI-200RG: n tekniset tiedot
Osa numero BYW77PI-200RG Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50428 pcs Tietolomake BYW77PI-200RG.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.15V @ 40A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Toimittaja Device Package DOP3I Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 50ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Muut nimet 497-3808
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 200V 25A Through Hole DOP3I Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 25µA @ 200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 25A Kapasitanssi @ Vr, F -