ESDA19SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA19SC6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V SOT23-6
lomakkeissa: ESDA19SC6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ESDA19SC6: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA19SC6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 15V SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 231578 pcs Tietolomake ESDA19SC6.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 19V Yksisuuntaiset kanavat 4
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23-6
Sarja ESDA, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 300W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SOT-23-6 Muut nimet 497-10700-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount