ESDA25B1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA25B1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ESDA25B1
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 8SOIC
lomakkeissa: ESDA25B1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ESDA25B1: n tekniset tiedot
Osa numero ESDA25B1 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 24V 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146426 pcs Tietolomake ESDA25B1.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 25V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 150W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)