EVL6566A-75WADP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6566A-75WADP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EVL6566A-75WADP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL FOR L6566A
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 954 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
  • Viesti
EVL6566A-75WADP: n tekniset tiedot
Osa numero EVL6566A-75WADP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus BOARD EVAL FOR L6566A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage - lähtö 19V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Hyödynnetään IC / Part L6563, L6566A, TSM1014 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia -
Virta - Output 75W Lähdöt ja tyyppi 1, Isolated
Muut nimet 497-6449 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Taajuus - Switching 65kHz Yksityiskohtainen kuvaus L6563, L6566A, TSM1014 - AC/DC, Primary and Secondary Side with PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 4A Board Type Fully Populated