EVL6566A-75WES4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6566A-75WES4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EVL6566A-75WES4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus BOARD DEMO FOR L6563/LL6566A
lomakkeissa: 1.EVL6566A-75WES4.pdf2.EVL6566A-75WES4.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 879 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
  • Viesti
EVL6566A-75WES4: n tekniset tiedot
Osa numero EVL6566A-75WES4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus BOARD DEMO FOR L6563/LL6566A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 879 pcs Tietolomake 1.EVL6566A-75WES4.pdf2.EVL6566A-75WES4.pdf
Voltage - lähtö 19V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Hyödynnetään IC / Part L6563, L6566A, TSM1014 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Flyback
Virta - Output 75W Lähdöt ja tyyppi 1, Isolated
Muut nimet 497-8834
EVL6566A75WES4
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Tuotos 4A Board Type Fully Populated