EVL90WADP-LLCSR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL90WADP-LLCSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EVL90WADP-LLCSR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus EVAL BOARD PORTABLE PWR SUPPLY
lomakkeissa: 1.EVL90WADP-LLCSR.pdf2.EVL90WADP-LLCSR.pdf3.EVL90WADP-LLCSR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 907 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
  • Viesti
EVL90WADP-LLCSR: n tekniset tiedot
Osa numero EVL90WADP-LLCSR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus EVAL BOARD PORTABLE PWR SUPPLY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage - lähtö 19V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Hyödynnetään IC / Part L6563H, L6599A, SRK2000 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Boost
Virta - Output 90W Lähdöt ja tyyppi 1, Isolated
Muut nimet 497-10377 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Taajuus - Switching 130kHz Yksityiskohtainen kuvaus L6563H, L6599A, SRK2000 - AC/DC, Primary and Secondary Side with PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 4.75A Board Type Fully Populated