EVL6599A-90WADP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6599A-90WADP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EVL6599A-90WADP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus BOARD EVAL BASED ON L6599
lomakkeissa: 1.EVL6599A-90WADP.pdf2.EVL6599A-90WADP.pdf3.EVL6599A-90WADP.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 733 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
EVL6599A-90WADP: n tekniset tiedot
Osa numero EVL6599A-90WADP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus BOARD EVAL BASED ON L6599 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage - lähtö 19V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Hyödynnetään IC / Part L6563, L6599 Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Regulator Topologia Resonant
Virta - Output 90W Lähdöt ja tyyppi 1, Isolated
Muut nimet 497-10542
EVL6599A90WADP
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Päätarkoitus AC/DC, Primary Side and PFC Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Switching 90kHz Yksityiskohtainen kuvaus L6563, L6599 - AC/DC, Primary Side and PFC 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Nykyinen - Tuotos 4.7A Board Type Fully Populated