FERD20H100SB-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20H100SB-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FERD20H100SB-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE RECT 100V 20A DPAK
lomakkeissa: 1.FERD20H100SB-TR.pdf2.FERD20H100SB-TR.pdf3.FERD20H100SB-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
FERD20H100SB-TR: n tekniset tiedot
Osa numero FERD20H100SB-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE RECT 100V 20A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 705mV @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Toimittaja Device Package DPAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-16946-6
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi FERD (Field Effect Rectifier Diode) Yksityiskohtainen kuvaus Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 20A Surface Mount DPAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 140µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A