FERD20H60CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD20H60CG-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FERD20H60CG-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY 60V 10A D2PAK
lomakkeissa: FERD20H60CG-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
FERD20H60CG-TR: n tekniset tiedot
Osa numero FERD20H60CG-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE ARRAY 60V 10A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 231395 pcs Tietolomake FERD20H60CG-TR.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 575mV @ 10A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Toimittaja Device Package D²PAK Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-17687-2
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi FERD (Field Effect Rectifier Diode) diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 60V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A