L4973D3.3-013TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L4973D3.3-013TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A 20SOIC
lomakkeissa: L4973D3.3-013TR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
L4973D3.3-013TR: n tekniset tiedot
Osa numero L4973D3.3-013TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 39536 pcs Tietolomake L4973D3.3-013TR.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.5V (3.3V) Voltage - lähtö (Max) 50V
Jännite - tulo (Min) 8V Jännite - tulo (Max) 55V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 20-SO Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed) Output Configuration Positive
Muut nimet 497-3358-2
L4973D33013TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 100kHz ~ 300kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 0.5V (3.3V) 1 Output 3.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Nykyinen - Tuotos 3.5A
Perusosan osanumero L4973
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L4973D5.1-013TR
L4973D5.1-013TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 20SOIC
Varastossa: 15862 pcs
ladata: L4973D5.1-013TR.pdf
RFQ
L4975A
L4975A
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 5A 15MULTIWATT
Varastossa: 10748 pcs
ladata: L4975A.pdf
RFQ
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 2A 20DIP