L4973D3.3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L4973D3.3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A SOIC20
lomakkeissa: L4973D3.3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
L4973D3.3: n tekniset tiedot
Osa numero L4973D3.3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A SOIC20 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44906 pcs Tietolomake L4973D3.3.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.5V (3.3V) Voltage - lähtö (Max) 50V
Jännite - tulo (Min) 8V Jännite - tulo (Max) 55V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja No
Toimittaja Device Package 20-SO Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
lähtö Tyyppi Adjustable (Fixed) Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 100kHz ~ 300kHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 0.5V (3.3V) 1 Output 3.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Nykyinen - Tuotos 3.5A Perusosan osanumero L4973
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L4973V5.1
L4973V5.1
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 18DIP
Varastossa: 44136 pcs
ladata: L4973V5.1.pdf
RFQ
L4973D5.1
L4973D5.1
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 20SOIC
Varastossa: 22334 pcs
ladata: L4973D5.1.pdf
RFQ
L4971
L4971
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 1.5A 8DIP
ladata: L4971.pdf
L4973D5.1-013TR
L4973D5.1-013TR
ladata: L4973D5.1-013TR.pdf
L4972A
L4972A
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 2A 20DIP