L6932D1.2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L6932D1.2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L6932D1.2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO
lomakkeissa: L6932D1.2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
L6932D1.2: n tekniset tiedot
Osa numero L6932D1.2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37293 pcs Tietolomake L6932D1.2.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) 5V Jännite - tulo (Max) 14V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 497-3371-2
497-3371-2-ND
497-3371-T-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5 V 2A 8-SO Nykyinen - lepotilassa (Iq) 400µA
Nykyinen - Tuotos 2A Ohjaustoiminnot Enable