L6932D2.5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L6932D2.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L6932D2.5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO
lomakkeissa: L6932D2.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
L6932D2.5: n tekniset tiedot
Osa numero L6932D2.5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 79358 pcs Tietolomake L6932D2.5.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 14V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A 8-SO
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 400µA Nykyinen - Tuotos 2A
Ohjaustoiminnot Enable, Power Good Perusosan osanumero L6932
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L6932D2.5TR
L6932D2.5TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 2A 8SO