L6933H1.2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L6933H1.2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8HSO
lomakkeissa: L6933H1.2.pdf
  • Viesti
L6933H1.2: n tekniset tiedot
Osa numero L6933H1.2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8HSO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6618 pcs Tietolomake L6933H1.2.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) 5V Jännite - tulo (Max) 14V
Toimittaja Device Package 8-HSO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5 V 2A 8-HSO
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 400µA Nykyinen - Tuotos 2A