L78L12ACD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L12ACD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L78L12ACD
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO
lomakkeissa: L78L12ACD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
L78L12ACD: n tekniset tiedot
Osa numero L78L12ACD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 364941 pcs Tietolomake L78L12ACD.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 42dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SO
Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 6mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero L78L12A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L78L12ACD13TR
L78L12ACD13TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 12V 100MA 8SO