L78L12ACZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L78L12ACZ
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
lomakkeissa: L78L12ACZ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
L78L12ACZ: n tekniset tiedot
Osa numero L78L12ACZ Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 311257 pcs Tietolomake L78L12ACZ.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 35V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 42dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-2955
497-2955-5-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3 Nykyinen - Supply (Max) 6.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 6mA Nykyinen - Tuotos 100mA