L78L33ACZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L78L33ACZ
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
lomakkeissa: L78L33ACZ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
L78L33ACZ: n tekniset tiedot
Osa numero L78L33ACZ Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 296577 pcs Tietolomake L78L33ACZ.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 49dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-7288
L78L33ACZ-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3 Nykyinen - Supply (Max) 6mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5.5mA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero L78L33A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L78L33ACD13TR
L78L33ACD13TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Varastossa: 236966 pcs
ladata: L78L33ACD13TR.pdf
RFQ
L78L33ACZ-AP
L78L33ACZ-AP
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3