L78L33CD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L33CD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L78L33CD
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
lomakkeissa: L78L33CD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
L78L33CD: n tekniset tiedot
Osa numero L78L33CD Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 415345 pcs Tietolomake L78L33CD.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 49dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO
Nykyinen - Supply (Max) 6mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5.5mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero L78L33
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L78LR05D-LR-E
L78LR05D-LR-E
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 150MA S363
Varastossa: 4224 pcs
ladata:
RFQ
L78L33CD-TR
L78L33CD-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO